Vaše představy o bydlení v hmotném provedení

Kdo by nechtěl vlastní byt nebo dům? Nebo kdo jej už má, tak by zajisté uvítal jeho změnu a má svoje konkrétní představy, které by rád převedl do reality.
Můžete se do stavby či rekonstrukce pustit svépomocně, ale nakonec se nejen brzy unavíte, ztratíte spoustu času, ale do mnoha věcí zbytečně investujete svoje naspořené peníze a vaše představy se s realitou zcela minou.
Na vše je potřebné jít s rozmyslem a hlavně s někým kdo tomu rozumí a umí nejen poradit, ale věci do puntíku zrealizovat. Tak jako architektonická kancelář JASNA.

architekt

Co pro vás architekt může udělat?

Sny se snadno představují, ale hůře plní. A právě od přenosu snů o bydlení do reality jsou tady služby profesionálů, kterými jsou architekti. I tak by se stručně nechala popsat jejich činnost.
V praxi jde o komplexní služby rozsáhlého charakteru a rozhodně nejde pouze o nějaké tvoření či kreslení, ale o velice důležité působení v oblasti staveb a rekonstrukcí.

Činnost, díky které získáte návrhy projektů, interiérů, design, poradenství, konzultace, spolupráci s dodavateli kvalitních materiálů, různé podklady pro úřady a potřeby stavebníků, odbornou pomoc při vybírání stavebních firem, technický dozor a mnoho dalšího.
S těmito službami se tak bez obav můžete pustit do stavby i rekonstrukce a žádné vaše úsilí nevyjde nazmar.

Získáte kompletně a odborně naplánovanou realizaci stavby či rekonstrukce a také kompletní návrhy pro řešení designu interiéru.
Činnost, která je součástí každého objektu a interiéru, protože co prvek to práce architekta, který se snaží, aby vše do sebe harmonicky, kvalitně a esteticky zapadalo.

plány

Nemůže se vám tak stát, že svůj dům postavíte na nevhodném pozemku a z nekvalitních materiálů.
Díky těmto službám i váš interiér získá potřebnou harmonii, vhodné kombinace materiálů a barev a dalších prvků.